Zákaznícka zóna

Portál moj.antik.sk - ponúka inovatívny a pohodlný prístup k spravovaniu Vašich objednaných služieb. Rýchlo a z pohodlia domova získate potrebné informácie o vašich objednávkach, objednáte si nové služby či uplatníte výhody vernostného programu.

Kontrola platieb - je služba, pomocou ktorej si môžete overiť zoznam platieb z posledných mesiacov. Je funkčná len pre registrovaných zákazníkov.

VoIP Kontrola spotreby - pri službe Antik Linka určite oceníte kontrolovanie prevolaných minút a zobrazovanie zoznamu faktúr. Okrem toho zistíte, koľko voľných minút máte na daný mesiac k dispozícii. Umožňujeme Vám jednoduchú  kontrolu spotreby telefonovania hneď po ukončení hovoru vytočením čísla 17.

Prenesené dáta - FUP (Fair Usage Policy) je inými slovami spravodlivé využívanie internetu. Upravuje limity prenesených dát tak, aby sa zamedzilo zhoršeniu kvality služby jedného zákazníka v prospech druhých.

Webmail - Vám umožňuje prečítať si poštu priamo cez internetový prehliadač, kdekoľvek sa nachádzate.


Pripravte si zmluvu o pripojení

Pre využívanie niektorých služieb v Zákazníckej zóne budete potrebovať údaje uverejnené na Vašej zmluve, ktorú ste obdržali pri inštalácii internetu. A to Vašu emailovú adresu, ktorú ste si zvolili pri inštalácii internetu, heslo ktoré používate pre prístup k emailu, číslo zmluvy o pripojení, ktoré je uvedené v hlavičke zmluvy, Vašu IP adresu. Na praktickom obrázku nájdete červenou farbou označené časti zmluvy, ktoré budete potrebovať.

Radšej osobne?

Navštívte naše zákaznícke centrum na Čárskeho ulici. č. 10 v Košiciach a naši pracovníci vám ochotne pomôžu vyriešiť každý problém a odpovedia na vaše otázky. Radi vás privítame u nás v pondelok, stredu a piatok od 8:00 do 16:30, utorok a štvrtok od 8:00 do 18:00 hod.

Call centrum

Stále k službám! Zákaznícka linka 055/30 12345 je dostupná počas 7 dní v týždni 24 hodín denne. Vyškolení operátori vám radi pomôžu a poradia vo všetkom, čo sa týka služieb spoločnosti Antik Telecom.


Informácie pre koncových užívateľov Nastav ako domovskú stránku © 2003 - 2010 ANTIK Telecom / Konverzný kurz: 1€ = 30,1260 Sk