HBO GO - Mobilná videopožičovňa

k Filmovému balíku to pravé "osvieženie!"

 

+ na prvé 3 mesiace k Filmovému balíku BEZPLATNE!

Zmena obmedzení služby HBO GO od 13. Júna 2013

  1. Zákazník môže sledovať v rámci jedného účtu HBO GO už na 4 zariadeniach (bez ohľadu na to, či sa jedná o PC, smartfón alebo tablet – teda môže to sledovať v rámci jedného účtu napr. na 4 rôznych tabletoch
  2. Zákazník si v rámci svojho jedného HBO GO účtu môže meniť svoje zariadenia až 5 x za mesiac
  3. V rámci jedného HBO GO účtu môže zákazník sledovať relácie na 2 rôznych zariadeniach v jednom čase (to znamená, že na jedno HBO GO konto sa môžu súbežne prihlásiť 2 užívatelia z dvoch rôznych zariadení v jednom čase – je samozrejmé, že pôvodný majiteľ HBO GO konta musí s tým súhlasiť a odovzdať svoje prihlasovacie údaje dobrovoľne druhému užívateľovi

 

Nová služba od HBO je už dostupná aj u nás! Majte prístup k atraktívnemu obsahu všade so sebou. Filmy, seriály, dokumenty, magazíny a koncerty z produkcie HBO a ich zmluvných partnerov (ako napr. najväčšie americké filmové štúdia) sú takto dostupné priamo na vašich PC, mobiloch a tabletoch. Celý obsah je dostupný s českým alebo slovenským audiom respektíve titulkami. Väčšina titulov je v službe dostupná aj v pôvodnom znení, čo ocenia hlavne diváci, ktorí radi sledujú filmy a seriály v origináli.

 

Ako získať túto službu?

Stačí mať u nás predplatený Filmový balík a požiadať o prístup do tejto služby iba za skvelých 1,90€ mesačne! Táto novinka tak dáva ďalšiu možnosť všetkým filmovým fanúšikom, ktorí majú svoje HBO doma aby ho mohli využívať aj všade so sebou. Ak vás táto služba zaujala a máte doma Filmový balík požiadajte o licenčný kľúč, ktorý dostanete od nás spolu s ID číslom zákazníka. Tento licenčný kľúč a ID číslo potom zadajte pri registrácii svojho účtu.

 

Pri prvom spustení sa spustí kontrola vášho prístroja či spĺňa všetky požiadavky. Na prehrávanie by ste mali mať k dispozícií internet s rýchlosťou minimálne 512kbps. Kompatibilitu svojho prístroja si môžete overiť aj manuálne na linke http://www.hbogo.sk/compatibility.aspx. Ak je všetko v poriadku tak si môžete začať užívať bohatý obsah.


Služba sa nedá objednať samostatne a je určená výhradne pre zákazníkov, ktorí majú predplatený Filmový balík TANGO digitálnej televízie. Prihlasovacie meno a heslo, ktoré od nás získate, môžete využívať pre jeden počítač, tablet a smartfón.

Ak ešte nemáte doma Filmový balík, tak neváhajte a objednajte si ho iba za 9,40€ v ktorom získavate prístup ku kanálom HBO, HBO 2, HBO Comedy, HBO HD, Cinemax, Cinemax 2! K tomu si môžete doobjednať aj novinku HBO GO iba za 1,90€!


 


 

Minimálne požiadavky pre PC a notebooky

Podporované operačné systémy (OS):
Microsoft Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1
Apple OSX 10.4, 10.5, 10.6 (len s procesormi Intel)
(Linuxové distribúcie nie sú podporované.)

Podporované internetové prehliadače na jednotlivých platformách:
PC - Microsoft Internet Explorer 7+, Mozilla Firefox 3+, Apple Safari 4+, Google Chrome
MAC - Apple Safari 5+, Mozilla Firefox 3+

Odporúčaná rýchlosť pripojenia:
2 Mbit/sec

 


Minimálne požiadavky pre mobilné telefóny a tablety

 

Hardverové požiadavky:
Pre používanie tejto služby na mobilných telefónoch a tabletoch si potrebujete stiahnuť aplikáciu HBO GO z Google Play Store (pre zariadenia s Androidom) alebo z App Store (pre zariadenia s iOS). Aplikácia HBO GO nevyžaduje vysoké hardverové požiadavky. Vzhľadom na to, že ponúkaný obsah je vysokej kvality - zvukovej i obrazovej - ale platí, že čím lepší/výkonnejší telefón alebo tablet máte, tým väčšiu budete mať istotu plynulého prehrávania.

Hardverové požiadavky pre zariadenie Android: rozlíšenie minimálne 480x800px, 1Ghz CPU, 512 MB RAM

Hardverové požiadavky pre zariadenie Apple: podporované sú len zariadenia Apple iPhone 3GS a novšie. Všetky tieto zariadenia sú otestované pre plynulý a bezproblémový chod aplikácie HBO GO!

Podporované platformy:
iOS 5.x, iOS 6.x, Android 2.x
(Zariadenia s OS Android HoneyComb nie sú momentálne podporované!)

Nižšie je zoznam zariadení, na ktorých bola aplikácia HBO GO úspešne testovaná.

Testované zariadenia: 

Apple iPod Touch, iPhone 3GS, 4, 4S, iPad, iPad2
Samsung S5830 Galaxy Ace, S I9100 Galaxy II, Galaxy i9000 S, P1000 Galaxy Tab (tablet), Omnia 7
Sony Ericsson Xperia PLAY, Xperia Arc
Huawei U8800 IDEOS X5, IDEOS S7 Slim (tablety)
LG SU660 Optimus 2X, Optimus 3D P920, E-900
HTC Desire S

Odporúčaná rýchlosť pripojenia:
512 kb/s

(V súčasnej dobe je pripojenie cez 3G podporované len na zariadeniach Android. Používatelia s operačným systémom iOS musia použiť Wi-Fi pripojenie.)


Info tiež na: www.hbogo.sk

 


Informácie pre koncových užívateľov Nastav ako domovskú stránku © 2003 - 2010 ANTIK Telecom / Konverzný kurz: 1€ = 30,1260 Sk