ANTIK oficiálne spúšťa očakávaný SMART TV Box

Prinášame vám set-top box do každej domácnosti. Doteraz bola Televízia určená najmä pre zákazníkov na optickej sieti. Odteraz budú môcť televíziu s našimi výhodami využívať aj ďalší zákazníci v našej sietí, ktorí sa nachádzajú mimo optickej siete. Jediným poplatkom je poplatok za aktiváciu služby Tango digitálna televízia vo výške 99€ s DPH. Základný balík pre našich internetových zákazníkov a prenájom boxu je bezplatný po celú dobu trvania zmluvy. Neváhajte a objednajte si Smart TV Box, pomocou ktorého získate prístup ku 20 dňovému archívu populárnych SK&CZ staníc, rádiam, internetovému prehliadaču, elektronickému programovému sprievodcovi a mať možnosť vybrať si z ponuky veľkého množstva TV kanálov.

Ak vás táto ponuka zaujala príďte sa k nám informovať o možnostiach vo vašej lokalite a otestujte si Smart TV Box na vlastnej koži buď u nás na Čárskeho 10 alebo do našej predajni v OC Optima.

Od 28. septembra spúšťame predaj Smart TV Boxov aj mimo Antik siete. Teraz má možnosť zakúpiť a využívať tento prístroj každý obyvateľ Slovenska, ktorý ma internetové pripojenie s rýchlosťou aspoň 2Mbit/s a zaplatí jednorázový poplatok 99 € vrátane DPH.

 


V sieti ANTIK:

  • Poplatok za aktiváciu služby: 99 €
  • Prenájom zariadenia: 0 €

Mimo siete ANTIK:

  • Predajná cena: 99 €

 


 

Ak máte záujem tak nám zavolajte na 055/3012345 alebo príďte osobne k nám na Čárskeho 10.

Viac informácii aj na: www.smarttvbox.sk

 


Informácie pre koncových užívateľov Nastav ako domovskú stránku © 2003 - 2010 ANTIK Telecom / Konverzný kurz: 1€ = 30,1260 Sk