Slovak Sport.TV už aj cez Antik

SLOVAK SPORT.TV je televízia, ktorá osloví fanúšikov slovenského športu. Vyplní vákuum na trhu domácich športových prenosov po ukončení vysielania STV3. Novo vzniknutá súkromná televízia má za cieľ konkurovať zahraničným športovým televíziám kvalitou a ponukou atraktívneho programu pre domáceho diváka. Bude zameraná na exkluzívne priame prenosy a záznamy z domácich športov ako basketbal, volejbal a hádzaná, zápasy futbalovej a hokejovej ligy, florbalu, hokejbalu. Významná pozornosť bude tiež venovaná automobilovým športom, boxu, golfu a mnohým ďalším. Zásadnou novinkou bude príprava priamych prenosov zo súťaží nižších úrovní, a to zo všetkých regiónov Slovenska.

SLOVAK SPORT.TV pripravuje vysielanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem športových zápasov prinesie aj športové spravodajstvo, diskusné relácie, portréty športovcov, profily športovísk a ďalšie zaujímavosti a novinky zo sveta športu. Ako jediná televízia na Slovensku vlastní prenosové vozy s najmodernejšou výbavou pre priame prenosy. Tento umožňuje sledovať športové programy v HD kvalite, ktorá divákovi prinesie plnohodnotný zážitok zo športového podujatia. Kvalita prenosov sa bude opierať aj o prácu profesionálnych športových komentátorov a moderátorov.

Sme radi, že ANTIK Telecom môže ponúknuť tento zaujímavý slovenský kanál ako jeden z prvých poskytovateľov TV služieb na Slovensku už od 27.6.2012! Pozrieť si ho budete môcť v Prémiovom balíku a vo vysokom rozlíšení v HD balíku.

Športu zdar!

 


Informácie pre koncových užívateľov Nastav ako domovskú stránku © 2003 - 2010 ANTIK Telecom / Konverzný kurz: 1€ = 30,1260 Sk